Ermal Mamaqi ka një pyetje për Jonida Maliqin: A është bukur kur ndahesh?
Jonida Maliqi është një nga këngëtaret më të suksesshme shqiptare.

Pas disa javësh ajo pritet të përfaqësojë Shqipërinë në ‘Eurovision’ me këngën ‘Ktheju Tokës’, e cila u shpall kënga fituese e Festivalit të RTSH-së.

Këngëtarja mbrëmjen e sotme është e thirrur në emsionin e mikut të saj të shkollës Ermal Mamaqit, ‘Xing me Ermali’.

Dhe si gjithmonë Ermali ka publikuar dhe kësaj rradhe videon promo të emisionit dhe dëgjohet teksa ai e pyet në lidhje me divorcin, Jonidën.

“A është bukur kur ndahesh?”, dëgjohet të thotë Ermali, ndërkohë që Jonida shmang për disa sekonda para se të përgjigjet.

Këngëtarja duket se është emocionuar nga pyetja, ndërsa përgjigjen e saj na mbetet ta mësojmë sot në darkë, gjatë transmetimit të emisionit.

Kujtojmë se Jonida i dha fund martesës 17 vjeçare me bashkëshortin Gent Prizereni në 2017.

Nga martesa çifti ka dhe një djalë që quhet Dan dhe që gjithnjë ka dashurinë dhe vëmendjen më të madhe të prindërve.
Shtuar më 16/03/2019, ora 12:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori