Ermal Mamaqi i futet papritur në dhomë Elitës dhe Gjikos
Pëlqej
Tahsmë prej dia kohësh Elita dhe Gjiko janë kthyer në një cif shumë të përfolur.

Të ftuar në “Xing me Ermalin” ku gjatë intervistës moderatori Ermal Mamaqi tregoi se ka hequr shumë për t’i sjellë ata në studio.

Pas kësaj, u dha një video ku Ermali shkon në hotelin ku qëndron çifti dhe u hyn në dhomë, nga ku kishin 3 ditë pa dalë.

Moderatori habitet kur i sheh Gjikon dhe Elitën në shtrat, të veshur me robdeshambër teksa reperi i lyen thonjtë e këmbës moderatores.

Pasi i bind të ulen e të bisedojnë mbi emisionin, Elita dhe Gjiko nisin të puthen në sy të Ermalit duke e vënë moderatorin në siklet.

Më pas të tre shkojnë në restorant, por edhe aty Ermali nuk mundi të flasë me çiftin për emisionin pasi edhe aty Gjiko e Elita nuk ndahen dot nga njëri-tjetri duke u puthur e përkëdhelur.
Shtuar më 17/03/2018, ora 23:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori