Ermal Mamaqi foto me ish-banoren e Big Brother, 12 vite më parë (FOTO LAJM)

Në rrjetet sociale po qarkullon një foto e moderatorit Ermal Mamaqi përkrah Xhensila Peres, në vitin 2005.

"Unë dhe Ermali para kredisë"-shkruan ish banorja e "Big Brother", në postimin e saj në Instagram.

Fotoja që Xhensila e mban si kujtim është bërë në ambientet e Top Channel dhe në studion e dikurshme të Fiks Fare, e mesa duket Xhensila ka qenë pjesë e konkursit për ‘shtojzovallet’./Albeu.com/
Shtuar më 14/03/2017, ora 11:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori