Ermal Mamaqi filmon Bleona Qeretin në dush (VIDEO)
Pëlqej
Bleona Qereti do jetë këtë herë e ftuara në emisionin e Ermal Mamaqit.

Ndërkohë që siç e ka zakon Ermali me çdo vip të ftuar ai realizon edhe një video sa humoristike aq edhe të vërtetë.

Me Bleonën ka zgjedhur pikërisht një video hot, ku duket këngëtarja duke u larë në dush.

Por Ermali duke mos i lënë lojërat e tij, e pret jashte dushit për ti propozuar me një gur të madh të çmuar, nisur dhe nga dëshira e këngëtares për gurët e diamantit.

Se çfarë do të ndodh më tej, u mund të prisni për ta parë deri nesër mbrëma.
Shtuar më 18/11/2017, ora 16:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori