Ermal Mamaqi falimenton me biznesin e çuditshëm (FOTO LAJM)

Pëlqej
Krahas emisionit ne televizion, faqes online dhe agjencisë së organizimit të eventeve, Ermal Mamaqi ka patur edhe një biznes tjetër: Atë të lidhjes së çifteve online.

Ai pati hapur një faqe interneti ku mundësonte njohjet dhe lidhjet mes çifteve, i cili ka dështuar.

Ermali ka ndryshuar statusin e biznesit nga "aktiv" në "të pezulluar" në QKR duke treguar kështu që ishte i pasuksesshëm. /albeu.com/
Shtuar më 12/09/2017, ora 15:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori