Ermal Mamaqi e pyet nëse ka kryer operacione plastike, Zajmina Vasjari shtang
Ajo njihet si një ndër vajzat më seksi të shoë bizit shqiptar. Bëhet fjalë për këngëtaren Zaimina Vasjari.

Ajo dje ishte e ftuar në " Xing" ku foli për jetën e saj ku dhe moderatori Ermal Mamaqi e ka pyetur këngëtaren për operacionet plastike, ndërkohë që Vasjari e pranoi edhe njëherë ndërhyrjen që ka bërë duke shtuar se asnjëherë se ka mohuar.

“Unë mund të jem një nga të vetmet që në momentin e parë që kam bërë ndërhyrje e kam pranuar, por ti nuk je i informuar”, është shprehur Zajmina. /albeu.com/
Shtuar më 25/03/2018, ora 10:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori