Ermal Mamaqi: Do shkėputem nga aktrimi
Pëlqej
Ermal Mamaqi
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Na ka ēuditur pak deklarata mė e fundit e aktorit dhe kėngėtarit tė dashur Ermal Mamaqi. I ftuar nė studion e “Dita Ime” nė “Vizion Plus”, pyetjes sė moderatorėve Lori Haxhiu dhe Erion Zeqiraj mbi planet qė ka pėr 2013-ėn, artisti i ėshtė pėrgjigjur kėshtu: Nė 2013-ėn do tė dalė nė treg albumi im i ri, shkruan Bluetooth.

Kam projekte konkrete qė lidhen me muzikėn; ndoshta realizimi i njė studioje muzikore, ku mund tė punoj vetė, por gjithsesi ėshtė ende herėt pėr tė folur. Ndoshta do tė bėj edhe njė shkėputje tė shkurtėr nga aktrimi.

"Gjithsesi mbetet pėr t’u studiuar", – ka thėnė Mamaqistudion e “Dita Ime”, duke na bėrė neve tė dyshojmė pėr njė largim tė tij nga “Apartamenti 2XL”. /albeu.com/
Shtuar më 23/12/2012, ora 17:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Sekretati Amerikan i Shtetit, John Kerry, mberriti sot ne Shqiperi per nje vizite 4-oreshe

Sekretati Amerikan i Shtetit, John Kerry, mberriti sot ne Shqiperi per nje vizite 4-oreshe