Ermal Hoxha i propozon Rezartës për herë të dytë (FOTO LAJM)

Që kur Ermal Hoxha la qelinë dhe u kthye pranë familjes, këngëtarja Rezarta Shkurta nuk i kursen pamjet e lumtura të familjes së tyre.

Por dicka e vecantë ka ndodhur mbrëmjen e sotme, pasi Rezarta ka marrë një propozim të dytë nga Ermali.

Pas një dekade e gjysmë bashkë, Ermali i ka propozuar Rezartës në Dubai dhe ajo ka thënë Po.

"Thashë po... Per te dyten here edhe pas 15 vitesh bashke... Ne te mire e ne te keqe, gjithmone prane teje... Te dua", shkruan Rezarta në foton ku çifti shfaqen me duart e bashkuara. /albeu.com/
Shtuar më 12/01/2019, ora 20:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori