Ermal Fejzullahu niset me familjen në vendin përrallor (FOTO LAJM)

Pëlqej
Ermal Fejzullahu duket se është lodhur nga moti i ftohtë në Kosovë dhe ka vendosur të bëjë disa pushime në një vend të nxehtë.

Bëhet fjalë për Dubain,destinacion që Ermali ka zgjdhur të kalojë pushimet së bashku me familjen e tij.

"Ndalesa e rradhës, Dubai.", shkruan ai në foton ku ndodhen së bashku në avion. /albeu.com/
Shtuar më 23/01/2019, ora 16:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori