Ermal Fejzullahu, baba për herë të katërt?
Një tjetër anëtar thuhet se do t’i bashkohet familjes Fejzullahu. Burime për revistën Class pohojnë se bashkëshortja e këngëtarit, Ariana, është shtatzënë.

Çifti nuk ka reaguar ende mbi këtë fakt.

Në dhjetor të 2018-s, Ermali dhe Ariana festuan 10-vjetorin e martesës, përmes një darke special me miq e familjarë.

Ata janë prindër të Artit dhe dy vajzave, Buna dhe Era.

NWse po, i urojmë të sjellin në jetë një fëmijë të shëndetshëm. /albeu.com/
Shtuar më 03/03/2019, ora 16:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori