Erisa Xhixho i jep fund beqarisë, në dasmë edhe Ilir Meta (FOTO LAJM)

Në një ceremoni të thjeshtë buzë detit, zëvendësministrja e Integrimit Erisa Xhixho i ka dhënë fund beqarisë duke lidhur kurorë me të fejuarin e saj, Enea Nuredini.

Në dasmë kanë qenë të ftuar kryesisht familjarë dhe miq të çifit, e ku nuk ka munguar edhe Ilir Meta. I pranishëm ka qenë edhe kreu i LSI-së, së bashku me të shoqen Monika Kryemadhi. /albeu.com/

Shtuar më 12/09/2014, ora 10:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori