Erik Fullani prezanton të dashurën (FOTO LAJM)

Erik Fullani, djali i ish-guvernatorit Ardian Fullani, prej kohësh ka krijuar profilin e tij në botën e medias, duke u kthyer kështu në një lloj blogeri shumë të ndjekur në rrjete sociale.

Duket se e dashura e tij dje ka pasur ditëlindjen dhe këtë e ka publikuar vetë Fullani.

Eriku ka ndarë me të gjithë një video ku i uron ditëlindjen dhe nuk i kursen puthjet dhe përqafimet. /albeu.com/
Shtuar më 04/05/2018, ora 11:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori