Erik Fullani e tradhëtoi, reagon vajza e Majlinda Bregut: S’më bën dot askush që të heq dorë (FOTO LAJM)

Ajo nuk kishte reaguar pas lajmit se ish i dashuri i saj Erik Fulllani u fotografua duke u puthur me një vajzë tjetër. Por Vajza e Majlinda Bregut, Kejda sot ka bërë një postim në rrjetet sociale teksa shihet duke shijuar një gotë vere. Krahas fotos Kejda shkruan se askush nuk e bën që të heqë dorë nga makaronat dhe vera.

“S’më bën dot askush që të heq dorë nga makaronat dhe vera”, – shkruan vajza e Majlinda Bregut.

Kejda u përfol për një lidhje me djalin e ish-guvernatorit Ardian Fullani, Erikun. Pavarësisht fjalëve dhe fotove të shkrepura, dyshja nuk dolën asnjëherë zyrtarisht bashkë.

Eriku u fotografua duke u puthur me një brune në Dhërmi, disa ditë më parë.
Shtuar më 25/08/2019, ora 08:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori