Erik Fullani del bllof në rrjete sociale, i del gënjeshtra sheshit (FOTO LAJM)

Pëlqej
Ditëlindja e Erik Fullanit bëri xhiron e rrjeteve sociale dhe sidomos fotoja e dhuratës së tij nga e dashura.

Ai falenderoi në Instagram të dashurën e tij e cila kishte dekoruar dhomën e gjumit me petale trëndafili dhe tollumbace të mëdha.

Por djali i ish-guvernatorit ka dalë bllof pasi kjo foto gjendet lehtësisht edhe në faqe të tjera Instagrami.

Pyetja që bie është se nëse ai i ka marrë këto foto nga kjo faqe dhe i ka postuar apo ka qenë faqja që ka siguruar foto nga një kënd tjetër.
Shtuar më 16/12/2017, ora 23:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori