Eri-Metit: Pėrballu me Gentėn, ajo po tė nxjerr nga vetja
Pëlqej
Meti i BB5
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Erioni rri afėr Arbrit e Metit, duke kėrkuar qė tė flasė me ta nė lidhje me debatin e mėparshėm. Eri thotė se po i bėn pėrshtypje sjellja e Metit, i cili nuk reagon dhe nuk pėrballet me Gentėn, edhe pse ajo flet pėr tė fjalė tė paqena.

Meti thotė se nė mėnyrėn e tij ėshtė sqaruar me tė, por Erioni kėrkon qė ai tė evidentohet mė tepėr. Ai shton se Genta mundohet qė t’i nervozojė dhe t’i bėjė qė tė dalin nga vetja, duke pėrdorur edhe gjėra tė vogla.

Ai i kėrkon Metit qė tė pėrballet me tė. “Ajo kėndonte dhe ia thoshte nėpėrmjet vargjeve atė qė donte t’i thoshte Arbrit”, - shprehet Erioni.

“Vetėm njė i sėmurė psikik mund t’i bėjė ato veprime”, - shprehet Arbri.
Shtuar më 10/04/2012, ora 16:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Domatet, patat, mandarinat .. kanė qenė vetėm disa nga

Domatet, patat, mandarinat .. kanė qenė vetėm disa nga "mjetet" qė opozita ka pėrdorė sot kundėr qeverisė nė protestėn e mbajtur nė Tiranė.