Erdhi dhe kjo ditë, Vera Grabocka falenderon Alketa Vejsiun (FOTO LAJM)

Të gjithë e dinë "batutën" e famshme të Alketës teksa nuk lë rast pa falenderuar bashkëpunëtoren e saj Vera Grabocka.

Ndërkohë moderatorja Vejsiu vetëm pak ditë më parë ka publikuar në rrjete sociale një foto në të cilën shfaqej së bashku me artisten e njohur Paola Perego.

Mirëpo, duket se nuk ka qenë vetëm në këtë takim.

Gjatë ditës së sotme regjisorja e njohur Vera Grabocka ka publikuar në Instagram disa foto me artisten e njohur dhe gjithashtu me bashkëshortin e saj, aktorin e njohur Timo Flloko.

Vera ka falënderuar Alketën për organizimin e kësaj darke.

Epo erdhi dhe dita që Vera ta falenderojë Alketën. /albeu.com/
Shtuar më 27/09/2017, ora 15:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori