Eranda Libohova këndon brenda një fuçie me rrush (VIDEO)
E kthyer tashmë në një traditë në Berat, festa e vjeljes së rrushit ka mbledhur prodhues verash, turistë por dhe shumë të tjerë mes tyre ambasadori i Japonisë dhe ministri i Turizmit Blendi Klosi.

Festa e përvitshme e çdo shtatorit ka nisur me vjeljen e rrushit dhe më pas në mënyrë simbolike me shtypjen e tij për verë.

Në këtë festë mori pjesë dhe këngëtarja e njohura Eranda Libohova e cila ndezi atmosferën duke kënduar brenda fuqisë së madhe me rrush. /albeu.com/
Shtuar më 17/09/2017, ora 16:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori