Eranda e shqetësuar për kapakët e pusetave: Ndihmë o shtet!
Eranda Libohova, me anë të një fotoje që ka postuar në Instagram, ka prekur një realitet jo fort të këndshëm në vendin tonë, ndërsa shumë puseta nuk janë të pajisura me kapakët përkatës.

Ndodhur në këto kushte, këngëtarja e cila është shumë e shqetësuar ka shkruar edhe disa vargje bashkangjitur fotos.

"Puseta pa kapak, puseta mepakapak...Ndihmë o shtet!! Kapak s'u met. Ndihmë sa n'to s'ke ra dhe vet", përfundon ajo. /albeu.com/
Shtuar më 02/09/2014, ora 13:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori