Era Rusi me Adelina Tahirin kushërira?
Era Rusi dhe Adelina Tahiri gjatë këtij sezoni në YFSY kanë zbuluar që janë kushërira me njëra-tjetrën. Babai i Erës (Arbeni) dhe nëna e Adelinës (Teuta, e cila është nga Tirana por është martuar me shqiptar nga Maqedonia), janë kushërinj të dytë.

Për rrjedhojë, Era dhe Adelina janë kushërira të treta. Këtë lajm e kanë konfirmuar për Opinion.al të dyja këngëtaret, të cilat tashmë i thërrasin njëra-tjetrës “kushërirë”. /albeu.com/
Shtuar më 16/05/2016, ora 17:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori