Era Istrefi thyen heshtjen për ndarjen nga i dashuri
Pëlqej
Ndonëse ata kurrë nuk e kishin konfirmuar lidhjen e tyre, Faton Shoshi dhe Era Istrefi morën një vëmendje të madhe pas ndarjes dhe prej disa ditësh po komentohen në media e rrjete sociale.

Pak ditë më parë Shoshi zbuloi edhe arsyen e ndarjes duke u shprehur se shkak ishin disa mosmarrveshje të tyre.Ndërkohë që Era kishte vendosur të heshte për këtë pjesë.

Por me sa duket ditën e djeshme edhe Era ka vendosur ta thyej heshtjen dhe të jap një pjesë të versionit të saj në lidhje me këtë ndarje. Këngëtarja me famë botërore ka postuar në “Instagram” një foto me anë të së cilës i thotë dy fjalë Fatonit.

“Zemër unë jam krejt tjetër”, shkruan Era kraha fotos. /albeu.com/
Shtuar më 18/01/2018, ora 10:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori