Era Istrefi shkëlqen, zbuloni sa ka kushtuar veshja e saj (FOTO LAJM)

Pëlqej
Këngëtarja shqiptare, Era Istrefi do të jetë zëri i këtij Botërori.

Pasditen e sotme pritet që të mbahet ceremonia e hapjes së Kampionatit Botëror në stadiumin Luzhniki në Moskë.

Por Era duket mjaft mahnitëse me foton e fundit në Instagram.

Është mese normale që një vajzë trendi si Era të përdori disa nga markat më në zë për veshjet, së fundmi faqja e Instagramit Whattheyëearin, ka zbuluar çmimet e disa prej veshjeve të këngëtares seksi.

Prada, lëkurë cilësore dhe veshjet e Erës në foton e mëposhtme, kanë kushtuar plot 2984 euro. /albeu.com/
Shtuar më 14/06/2018, ora 11:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori