Era Istrefi reagon për herë të parë pas performancës që shkundi Rusinë

Pëlqej
Këngëtarja shqiptare, Era Istrefi ka shkëlqyer ditën e sotme sot në finalen e Botërorit 2018.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore pati një performancë briliante në Luzhniki ku performoi së bashku me Nicky Jam dhe Will Smith këngën ‘Live it Up’.

Era ka postuar një fotografi në Instagram dhe ka folur pas paraqitjes në finale.

“Ne sapo performuam në Kupën e Botës së bashku me Will Smith dhe Nicky Jam! Çfarë momenti i pabesueshëm,” shkruan Era në Instagram. /albeu.com/
Shtuar më 15/07/2018, ora 18:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori