Era Istrefi përfundon në spital, publikon foto me këmbën e fashuar (FOTO LAJM)

Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Këngëtarja Era Istrefi ka përfunduar në spital, pasi është rrëzuar në Brezovicë teksa ka qënë duke bërë ski.

Ajo ka ndrydhuar këmbën e për këtë i është dashur menjëherë të shtrohet në spital, për marrjen e mjekimeve. Për fat të keq argëtimi nuk ka zgjatur shumë, e ndërsa këngëtarja është me këmbë të fashuar.

Era ka ndarë këtë lajm me të gjithë ndjekësit e saj në Instagram teksa ka postuar një foto: "Bëni kujdes në këtë borë dhe akull". /albeu.com/

Shtuar më 09/01/2017, ora 16:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.