Era Istrefi në spital, vizitohet nga personi i veçantë

Këngëtarja Era Istrefi ka hequr apendesitin një ditë më parë dhe është shtruar në spital.

Fatmirësisht operacioni ka përfunduar me sukses.

Mysafirja e veçantë e Erës ka qenë mbesa Renée. Madje ajo i ka bërë dhe një ekzaminim lodrave të saj me mjetet e dokroreshës.

Është Era e cila ka ndarë me ndjekësit e saj disa nga momentet gjatë vizitës së mbesës. /albeu.com/
Shtuar më 27/08/2018, ora 18:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori