Era Istrefi kërkon vëmëndje, bën vetullat blu
Era Istrefi njihet për ekstravagancën e saj. Këngëtarja e re e cila është bërë mjaft e komentuar për çmenduritë e saj, ka postuar në Instagram një foto ku tregon vetullat e saj ngjyrë blu.

Kjo nuk është hera e parë që ajo kërkon vëmëndje, pasi në të shumtën e rasteve fotot e saj janë të çuditshme. Këngëtarja njihet për stilin e saj unik, si dhe për zhveshjen e tepruar. /albeu.com/
Shtuar më 25/08/2014, ora 17:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori