Era Istrefi i rikthehet dashurisë së vjetër (FOTO LAJM)

Pëlqej
Pas publikimit të këngës ‘Bonbon’ të Era Istrefit, përveç se ishte e pamundur që të mos e dëgjoje këtë këngë në kafenetë e qytetit, makinë, në celularë, edhe xhupi i saj jeshil me pellush ngjyrë rozë (ose me ngjyra të tjera) mund ta shikoje kudo: 4 nga 5 vajza kishin një xhup të tillë.

Tashmë ai personifikohet me ‘Bonbon’ dhe Era Istrefin, por nuk jemi të vetmit që e mendojmë këtë gjë. Vetë këngëtarja ka postuar një foto në profilin e saj në Instagram ku shkruan: Sezoni i dimrit është zyrtarisht këtu. Ku e ke xhupin ‘bonbon’? /albeu.com/
Shtuar më 11/12/2017, ora 11:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori