Era Istrefi e tepron, del lakuriq në Instagram (FOTO LAJM)

Era Istrefi ka qenë këtë vit një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare.

Këngëtarja ka arritur kulmin e karrierës duke u performuar në finalen e kampionatit botëror së bashku me Will Smith.

Ajo vazhdon të jetë mjaft aktive edhe në rrjetet sociale ku po sjell imazhe dhe video nga më të ndryshmet.

Së fundi, publikoi në llogarinë personale në Instagram një fotografi teksa shihet lakuriq në pjesën e lartë të trupit gjersa poshtë ka të veshur një palë pantallona ngjyrë rozë.

Artisja për momentin nuk gjendet në vendlindje pasi që është duke punuar në këngë të reja që pritet të vijnë shumë shpejt para publikut.

Theksojmë se kënga e saj e fundit është ‘Oh God’ në bashkëpunim me Koshens, i cili deri më tani është shikuar mbi tetë milionë herë në YouTube.

Ndryshe, kunati i këngëtares, bashkëshorti i së motrës Norës, Robert Berisha kishte deklaruar se Era këndon më keq live se gruaja e tij.
Shtuar më 25/10/2018, ora 10:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori