Era i ngre fustanin Rita Orës, i dalin të pasmet në tapetin e kuq (FOTO LAJM)

Këngëtares shqiptare me famë ndërkombetarë Rita Ora, shpesh herë është bërë pjesë e faqeve të para të mediave rozë për veshjen e saj.

Së funmdi Ritës i ka ndodhur një incident gjatë kalimit në tapetin e kuq.

28-vjeçares iu ngrit fustani në pjesën e pasme, teksa po ectetapetin e kuq të festës së “Cartier” të mbajtur në Sidnej.

Era zbuloi të pasmet e këngëtares, por pavarësisht kësaj ajo nuk u shqetësua aspak dhe vazhdoi të ecte me vetëbesim./albeu.com/

Shtuar më 29/11/2018, ora 14:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori