Enkeleida Zeko zbulon gjininë e fëmijës
Moderatorja e emisionit sportiv Enkeleida Zeko është shtatzënë, e ndërsa ka zbuluar se do të sjellë në jetë një vajze. Ajo ka shuar kureshtjen për angazhimet profesionale ku nuk do ti lërë pas dore dhe se tashmë dëshira e saj është bërë realitet per nje familje te madhe.

“Bluetooth” shkruan se gazetarja sportive Enkeleida Zeko është tejet e lumtur për këtë pritje të ëmbël. “Unë dhe bashkëshorti kishim kohë që e mendonin të bënim fëmijë. Ishte pikërisht ky momenti që dëshira jonë të bëhej realitet.

Vajza jonë do të vijë në jetë gjatë verës. E që gjithçka të jetë gati për të, ne që tani kemi filluar të blejmë gjërat e para. Këtë e bëjmë që kur vajza të vijë ta gjejë gati vendin e saj.

Për ne, e rëndësishme është që të vijë në jetë shëndoshë e mirë. Kur morëm vesh se do të ishte vajzë, padiskutim që u lumturuam, vajzat janë bekim”, është shprehur ajo.

“Gjatë gjithë kësaj kohe, vajza do të jetë me mua në studio dhe ndoshta i kalitet dëshira për sportin. Megjithatë do të jetë e lirë të bëjë vetë zgjedhjet në jetën e saj”, ka thënë më tej ajo, sa i takon vendimit që ka marrë për punën në televizion. /albeu.com/
Shtuar më 24/01/2015, ora 09:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori