Enkel Demi ikėn nga Klani te Vizioni?
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Njė nga ikonat e televizionit nė Shqipėri, i njohur si prezentues nė lajme por edhe si Shoė-men, Enkel Demi ka lėnė televizionin Klan pėr tė ikur nė Vizion Plus.

Enkeli njihet si gazetar i hershėm i Tv-sė, drejtues i disa emisioneve dhe spektakleve, ku emisioni I fundit I njohur ishte Kutia e fundit.

Zėri i Kelit ishte shumė I njohur edhe nė radio, sidomos nga drejtuesit e automjeteve tė cilės shpesh herė nė trafikun e rėnduar, janė ngushėlluar nga zėri I Kelit nė Club FM nė programin Makinė me dy timonė.

Megjithatė nėpėr media tashmė po ēarkullojnė zėra se Enkel Demi vazhdojė karrierėn e tij sė shpejti nė televizionin Vizion Plus, duke u larguar nga Klani.

Vizion Plus, kohėve tė fundit ka bėrė shumė ndryshime nė emisione por edhe nė staf tė ri duke u nisur nga drejtori i kėtij televizioni Alfred Peza ,gazetari i mirėnjohur shqiptar.
Shtuar më 22/04/2012, ora 13:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Domatet, patat, mandarinat .. kanė qenė vetėm disa nga

Domatet, patat, mandarinat .. kanė qenė vetėm disa nga "mjetet" qė opozita ka pėrdorė sot kundėr qeverisė nė protestėn e mbajtur nė Tiranė.