Enkel Demi ikën nga Klani te Vizioni?
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Një nga ikonat e televizionit në Shqipëri, i njohur si prezentues në lajme por edhe si Shoë-men, Enkel Demi ka lënë televizionin Klan për të ikur në Vizion Plus.

Enkeli njihet si gazetar i hershëm i Tv-së, drejtues i disa emisioneve dhe spektakleve, ku emisioni I fundit I njohur ishte Kutia e fundit.

Zëri i Kelit ishte shumë I njohur edhe në radio, sidomos nga drejtuesit e automjeteve të cilës shpesh herë në trafikun e rënduar, janë ngushëlluar nga zëri I Kelit në Club FM në programin Makinë me dy timonë.

Megjithatë nëpër media tashmë po çarkullojnë zëra se Enkel Demi vazhdojë karrierën e tij së shpejti në televizionin Vizion Plus, duke u larguar nga Klani.

Vizion Plus, kohëve të fundit ka bërë shumë ndryshime në emisione por edhe në staf të ri duke u nisur nga drejtori i këtij televizioni Alfred Peza ,gazetari i mirënjohur shqiptar.
Shtuar më 22/04/2012, ora 13:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Taulant dhe Granit Xhaka janë dy vëllezërit që përballen në skuadra të ndryshme për herë tëparë në një Kampionat Evropian

Taulant dhe Granit Xhaka janë dy vëllezërit që përballen në skuadra të ndryshme për herë tëparë në një Kampionat Evropian