Eni Çobani del "blof" në intervistën e Rudina Magjistrit, ja si u zbulua "gënjeshtra" (VIDEO)
Pëlqej
Eni Çobani, avokatja e njohur për publikun shqiptare falë rubrikës ‘Shihemi në gjyq’, ka qenë e ftuar në emisionin e Rudina Magjistarit.

Ajo ka folur gjatë për jetën e saj jashtë ekranit, për martesën e suksesshme dhe djalin e saj të vetëm. Por ndër të tjera, ajo që ra shumë në sy ishte edhe veshja e saj.

Edhe Rudina është mahnitur nga fustani dha palltoja e kuqe, dhe madje nuk ia ka kursyer komplimentet.

“E vesh tek ty për herë të parë”, është shprehur Eni. (Minuta 2:07)
Mirëpo, gjatë intervistës, ishte përgatitur edhe një insert me foto të avokates për të nxjerrë në pah elegancën dhe shijen e veshjeve të saj, (Minuta 15:52).

Ndër fotot ishte pikërisht edhe e njëjta veshje që mbante veshur Eni, veshje të cilën ajo e kishte përdorur dy javë më parë në ‘Kënga magjike’ dhe kishte publikuar edhe disa foto në rrjetet sociale.

Eni mbase donte të thoshte se e kishte veshur për herë të parë në një dalje televizive dhe jo se ishte veshje për herë të parë ekskluzivisht. Megjithatë mund të themi se Eni është një zonjë me një stil mjaft të veçantë dhe që i shkon së tepërmi./Albeu.com/
Shtuar më 29/12/2016, ora 07:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori