Eni Koçi përfundon në spital, kjo është gjendja e saj

Këngëtarja Eni Koçi është një nga këngëtaret më të përfolura në mediet rozë.

Së fundi, këngëtarja ka postuar një video në të cilën shihet duke marrë ineksion.

Pas angazhimeve të fundit, duket se këngëtares i është përkeqësuar shëndeti dhe u detyrua të shtrihet në spital.

Shtuar më 02/10/2017, ora 13:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori