Eni Koçi do martohet? (FOTO LAJM)

Lajmi se Eni Koçi prej më shumë se 4 muajsh ishte në lidhje me reperin Prelvukaj bëri bujë kudo dhe të dy ata as e pohuan as e përgënjeshtruan.

Por Eni vendosi të reagojë në Instastory me ironi, por duke na lënë sërish me dilema.

Këngëtarja ka thënë se për pak sa nuk e martuan dhe me humor ka shkruar: “Mos harroni të më dërgoni ftesat e dasmës sime”.

Hmmm, është ky një mohim apo thjesht ajo po përpiqet të ruajë qetësinë për të mos dalë zbuluar? /albeu.com/
Shtuar më 03/07/2017, ora 12:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori