Eni Koci bën ndryshimin drastik (FOTO LAJM)

Ajo u shfaq mjaft provokuese dhe sensuale në emisionin e ‘Xing’ .
Si gjithmonë një nga tiparet e saj dalluese janë flokët e gjata dhe bionde. Por me sa duket këtë ditë ajo nuk është ëm e njëjta.

Eni ka publikuar disa foto me flokë tmerrësisht të shkurtra. Me siguri janë paruke, pasi do të duhej shumë guzim të ndryshonte në mënyrë kaaq drastike.

Ajo ka publikuar së fundmi bashkëpunimin me Genc Prelvukajn, me të cilin është përfolur se ka nëj romancë.

E pyetur nga Ermal Mamaqi në emisioninXing’ ajo devijoi pyetjen duke thënë se kur të martohet do të zgjedhë pikërisht Amin të merret me detajet e ceremonisë.
Shtuar më 22/10/2017, ora 16:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori