Eni Çobani dedikim plot dashuri djalit të saj (FOTO LAJM)

Pëlqej
Kjo verë për juristen më të famshme në Shqipëri padyshim që ka qenë shumë relaksuese dhe pse si gjithmonë Eni nuk i ka ndalur kontaktet me fansat dhe njerëzit që e duan.

Gjithashtu si rrallëherë më parë Eni ka postuar edhe shumë foto nga pushimet.

Ajo nuk i ka kursyer kurrë dedikimet e saj plot mesazhe paqësore në ekran por edhe në rrjetet e saj sociale.

Këtë herë postimi i kushtohet djalit të saj të vetëm, që është dhe dashuria e madhe e saj.

‘Sa shpejt ikin vitet dikur e mbaja per dore sot eshte ai qe ma mban doren mbi supe.Lumturi qe merr krahe ne perqafimin e Birit tim.’- shkruan ajo krah fotos me djalin e saj. /albeu.com/
Shtuar më 12/08/2017, ora 12:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori