Ëngjëlli shqiptar i Victoria Secret tregon këmbët kilometrike (FOTO LAJM)

Tika Camaj është modelja shqiptare që është bërë e njohur për gjithë botën.

Modelja që punon për Victoria’s Secrets ka pozuar me një fustan të hapur që i tregon këmbët kilometrike.

Instagrami i shqiptares numëron shumë fansa dhe prej kohësh kënaq ata me poza bujare.

Tika është në super formë si gjithnjë. /albeu.com/
Shtuar më 07/10/2019, ora 15:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori