Ëngjëll? Nevina Shtylla i zbulon ndjekësve anën negative të saj (FOTO LAJM)

Moderatorja Nevina Shtylla ka realizuar një mini-intervistë me ndjekësit në Instastory. Ajo iu është përgjigjur pyetjeve të ndryshme, duke zbuluar të reja që nuk i dinim për të.

Një ndër ndjekësit e ka pyetur moderatoren për një anë të keqe të sajën, e cila nuk njihet nga njerëzit dhe ajo nuk ia ka kursyer një përgjigje. Nevina ka treguar se urren të zgjohet herët dhe si rrjedhojë shkon gjithmonë me vonesë në takimet e mëngjesit.

“Nëse lini takim shumë herët në mëngjes me mua dhe ju them që jam nisur, po vij… Takimet nga ora 10 e më pas janë më frytdhënëse. Jo një njeri mëngjesi", është përgjigjur ajo.


Shtuar më 11/07/2020, ora 10:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori