Engjëjt bien nga qielli, modelet e Victoria Secret bëjnë namin në New York (FOTO LAJM)

Padyshim mbrëmja e djeshme, ka qenë një boom i madh në tërë botën e modës.

Victoria Fashion Show” u rikthye në New York, aty ku pati fillesat 23 vite më parë.

Një pjesë të koleksionit të këtij viti, që përfshin një bashkëpunim me dizajneren britanike Mary Katrantzou, e shihni tani.

Vajzat u shfaqën veshur si ëngjëj dhe duhet thënë se pasarela pati një impakt të jashtëzakonshëm.

Victoria’s Secret Fashion Show performuan dy këngëtaret me origjinë shqiptare, Rita Ora dhe Bebe Rexha. /albeu.com/
Shtuar më 09/11/2018, ora 11:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori