Eneda Tarifa zbulon se më kë e pi kafen e mëngjesit (FOTO LAJM)

Eneda Tarifa dhe Ledio Lako kanë fatin të jenë edhe komshinj të cilët i ndajnë shpesh orët e para të mëngjesit.

"Me Ledio Lakon si komshinj të mirë që jemi, na shkon edhe kafja. Herë mbas here paguan edhe ai", ka shkruar ajo.

Duket se këngëtarja është e detyruar të paguajë kafet, në shkëmbim të të qeshurave që merr nga miku i saj. /albeu.com/
Shtuar më 24/04/2015, ora 12:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori