Eneda Tarifa pa komplekse, shfaq linjat (FOTO LAJM)

Që pas sjelljes në jetë të vajzës, këngëtarja dhe prezantuesja Eneda Tarifa nuk e ka aspak problem që të shfaqë linjat e saj.

Koleget e saj por edhe ndjekësit në Instagram janë magjepsur nga trupi i saj, ku dhe më shpesh poston foto ku tregon linjat. /albeu.com/
Shtuar më 20/08/2014, ora 14:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori