Eneda si rrallëherë, hedh foto e zhveshur nga shtrati

Këngëtarja e njohur shqiptare Eneda Tarifa është përfolur kohën e fundit në media për shkak të divorcit me bashkëshortin e saj.

Ajo së fundmi së bashku me Rovena Dilon, Irma Libohovën dhe Besa Kokëdhimën, dhanë një shfaqje ku na rikujtuan këngët e dikurshme.

Por duket se këtë herë Eneda është bërë shumë e guximshme dhe si rrallëherë ka postuar një fotografi nga shtrati ku duket e zhveshur.

Sigurisht komentet kanë qenë të pafundme si rrallëherë. /albeu.com/
Shtuar më 18/08/2018, ora 23:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori