Eneda ngacmon fansat me ëmbëlsirën e radhës
Pëlqej
Këngëtarja dhe prezantuesja Eneda Tarifa ka shtuar edhe më tepër oreksin e miqve dhe ndjekësve në Instagram pasi ka postuar një ëmbëlsirë.

Teksa ajo ka gatuar syltiash dhe ka postuar disa pjata, kaq ka mjaftuar që të vinin komete të shumta. Eneda duket se është edhe një kuzhiniere e zonja, përpos faktit që është një këngëtare e talentuar. /albeu.com/
Shtuar më 30/09/2014, ora 14:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori