Ndiqni pamjet LIVE, mijëra studentë rrethojnë Kuvendin
Enca zbulon emrin e këngëtarit që e do në dasëm të saj
Pëlqej
Enca Haxhia që tani ka filluar të mendojë për dasmën.

Ndonëse është një ndër këngëtaret më të reja në tregun dhe se nuk përflitet për lidhjet e dashurisë, Enca po mendon për ditën më të rëndësishme në jetën e saj.

Përmes një postimi të publikuar në Instagram, Enca zbulon këngëtarin e preferuar, të cilin synon ta ftojë në dasmë për të kënduar.

“E dua J Balvin, të këndojë në dasmën time të ardhshme. Nëse dikush dëshiron të martohet me mua, në fillim duhet t’i dijë këto detaje”, është mbishkrimi që ia ka vënë imazheve në Instastory.

J Balvin është këngëtar kolumbian i zhanrit reggae, i cili shquhet për këngët ritmike që sjell për publikun.

“Mi Gente, Familiar, Ay Vamos, I like it”, janë vetëm disa nga hitet e tij, që u pëlqyen shumë nga fansat.
Shtuar më 20/07/2018, ora 00:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori