Enca tërbon kalimtarët, twerk në mes të rrugës (VIDEO)
Këngëtarja me famë botërore, Enca Haxhia po kalon disa ditë relaksi
në Paris ku do të festojë ditëlindjen e saj.

Për të festuar këtë ditë të veçantë për të, ajo ka udhëtuar drejt Parist së bashku me të motrën.

Enca ka publikuar video ku shfaqet në mes të qytetit teksa tundpasmet dhe përshëndet fansat.

Kjo nuk hera e parë që Enca tërheq vëmendjen teksa shëtit nëpër botë. /albeu.com/
Shtuar më 18/10/2018, ora 17:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori