Enca në mes të liqenit me tanga ka bërë një betim

Pëlqej
Rreth kësaj teme:

Enca njihet për natyrën e saj tepër moskokëçarëse dhe bën çdo veprim që dëshiron ta bëjë pa vrarë mëndjen që të tjerët do flasin për të.

Është duke u relaksuar në qytetin e Pogradecit dhe na ka zbuluar një tjetër pasion të saj përveç muzikës.

E veshur me tanga dhe me kallamin e peshkipit Enca ka bërë një betim: „Mos më thënçin Enc po nuk e zbraza këtë liqen”.

Komentet kanë vërshuar lum në këtë postim të saj:
Shtuar më 13/08/2018, ora 19:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori