Enca merr guximin dhe shfaqet siç është realisht

Enca Haxhia është një nga personazhet më të diskutuar në shoëbizin shqiptar.

Për më shumë se për talentin dhe këngët Enca diskutohet për kilet e tepërta dhe mënyra si i fsheh ato me fotoshop.

Ama këtë herë këngëtarja është kursyer dhe ka dalë sic është në realitet.

Enca shfaqet e veshur me një fustan rrjetë e poshtë tij me të brendshme teksa tregon trupin e saj real.

"Unë me i fol, s'di a t'kan lon mendt", shkruan Enca teksa fansat e saj kanë filluar menjëherë të aludojnë se kjo frazë është shkëputur nga kënga e re që pritet të publikohet këtë verë. /albeu.com/
Shtuar më 26/06/2018, ora 20:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori