Enca ka një mesazh për fansat
Enca Haxhia ka thënë se e sheh veten si krijesën më të bukur në botë edhe në ditët e saj më të këqija.

Këngëtarja Enca Haxhia nëpërmjet publikimit të një Instastory ka treguar se ndihet shumë mirë me veten.

"Dhe sa për krahasimet, edhe në ditët e mia më të këqija ndihem si krijesa më e bukur në botë sepse ashtu jam. Dhe kështu duhet të ndiheni të gjithë, përveç juve hatersave, juve keni Zot m…n tim”, ka shkruar ajo plot mllef.

Enca njihet si person e cila mendimet e saj i thotë hapur andaj nuk e ka probleme ta bëjë këtë. Me reagimin e fundit u është drejtuar atyre që nuk e duan por se për kë bëhet fjalë konkretisht nuk dihet dhe do ta marrim vesh shumë shpejtë.


Shtuar më 08/01/2019, ora 09:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori