Enca bën veprimin e çuditshëm, habiten fansat

Këngëtarja Enca Haxhia është këngëtarja më e ndjekur shqiptare dhe që provokon shpesh me fotografitë në Instagram.

Edhe këtë herë ka bërë të njëjtën gjë. Këngëtarja ka publikuar një foto ku duket se ka vënë shumë make up te këmbët e saj.

Ka pasur edhe fansa që nuk e kanë kuptuar këtë metodë dhe i kanë shkruar këngëtares.

"Kush vendos makeup në këmbë? Për të qeshur", është mesazhi i një fanseje të cilës Enca i është përgjigjur duke e quajtur veten perëndeshë.
Shtuar më 21/01/2019, ora 19:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori