Emocionuese / Gold AG i këndon Beg Rizajt dhe Mirsad Ndrecajt (VIDEO)

Live per Beg Rizen

Posted by Gold AG on 2016-01-17
Edhe pse kane kaluar disa muaj nga vrasja e ish ushtareve te UCK-se, Mirsad Ndrecaj dhe Beg Rizaj, kengetari nga Presheva, Gold AG, nuk i harron.

Ai ka postuar ne Facebook nje video teksa shfaqet duke kenduar nje kenge emocionuese per dy trimat, raporton Portali Albeu.

"Kumanova eshte e jona. I dal n'ball e jo pas shpine, jua jap tmerrin zogjve t'shkines", thuhet ne fillim te kenges. /albeu.com/
Shtuar më 17/01/2016, ora 14:29

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori