“Emmy Awards”, ja kush ishin veshjet më të bukura
Në edicionin e 66-të të ndarjes së çmimeve për serialet më të mirë “Emmy Awards”, në Los Angelos, një vëmëndje e madhe i'u dedikua tapetit të kuq. Të kuruar në çdo detaj me veshje të larmishme, emra si Julia Roberts, Halle Berry, Heidi Klum, Lucy Liu e shumë të tjerë kanë sfiluar në tapetin e kuq të këtij eventi, duke treguar hiret dhe shkëlqimin e tyre. Ato kanë mahnitur jo vetëm paparacët, ndërsa zhveshjet nuk ishin pjesë e kësaj mbrëmje. /albeu.com/
Shtuar më 26/08/2014, ora 17:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori